O mne

laktačná poradkyňa

Ahoj, ja som Barbara!

Som mama dvoch detí a laktačná konzultantka. Certifikáty som získala v slovenskom Inštitúte pre podporu dojčenia a českých inštitúciách Laktační liga a Přirozené kojení. Laktačné poradenstvo robím s maximálnym rešpektom k potrebám vás a vášho bábätka. Všetky informácie, ktoré sa odo mňa dozviete, sú založené na najmodernejších vedeckých poznatkoch.

Barbara

Vaša laktačná konzultantka

Ako som sa dostala k tejto krásnej práci laktačnej poradkyne?

Kde ma nájdete?

Svoju staršiu dcérku som sa neúspešne snažila dojčiť necelé štyri mesiace. Prešla som si rôznymi problémami, chýbali mi informácie a tiež podpora. Aj preto sa viem vcítiť do žien, ktoré riešia starosti s dojčením. V druhom tehotenstve som sa už na dojčenie pripravila lepšie. Absolvovala som kurz prípravy na dojčenie a informácie som si hľadala aj sama. Pár týždňov po pôrode však nastal problém a tak som sa rozhodla kontaktovať laktačnú poradkyňu. Tá mi ale hodinu pred dohodnutým stretnutím napísala, že nepríde a tak som veci zobrala do vlastných rúk a pomohla si sama. Témy dojčenia a najmä rešpektujúceho laktačného poradenstva ma zaujali a tak som sa rozhodla pre jeho štúdium.

Ako laktačná poradkyňa pôsobím v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Okrem osobných konzultácií poskytujem aj kurzy prípravy na dojčenie, online konzultácie, vediem podporné skupiny dojčenia a organizujem prednášky a webináre. Najaktuálnejšie informácie o mojich aktivitách nájdete na mojom instagrame @vasa_laktacna_konzultantka.
Budem veľmi rada, ak vám a vášmu bábätku budem môcť s dojčením pomôcť.
*informácie na tomto webe nenahrádzajú návštevu lekára ani iného špecialistu

Kontakt

info@vasalaktacna.sk

+421 915 818 158